A propos komentarzy @fiesta
Piszę tę notke, gdyż pojawia się ( przynajmniej u mnie ?) problem z edycją. Nie wiem zatem kto moze byc adresatem: dżon? czy ktos z administratorów?

Ciągle jest problem z moją odpowiedzią tuż pod komentarzem niejakiego @fiesty . Wygląda na to, że prowokator i spamer ma większe możliwości niż autor artykułu?
Czy brak możliwości reakcji autora na dowolną "tfurczość " prowokatora wynika z niewidzialnej reki funkcjonariusz Policji Mysli, czy jest to problem techniczny...trwały? czy też do rozwiązania w przyszłości ?
Dlatego raz jeszcze  oddzielna krótka odpowiedź na " komentarz" @fiesty pod notką : https://wps.neon24.org/post/170581,o-powstaniu-styczniowym-1863r

Jak zwykle odpowiadasz atlantycko-żydowski propagandysto nie na temat. Znajdę czas to udzielę ci obszernego wykładu. Nie martw się tak bardzo o Rosje, w której rzeczywiście kwestia żydowska jest bolesnym i nie rozwiązanym problemem ( to jest powodem obecnych problemów Rosji). Ty zaś żyjesz w zaoceanicznym Jeruzalem, w którym żydzi decydują o wszystkim, nawet o tym co jesz, pijesz, czym się leczysz i ile  podatkowego i bankowego haraczu płacisz, a ty nieboraku ciągle uważasz, że żyjesz w raju.  Twoja głowa nadaje się już tylko do noszenia mycki albo melonika,  wtedy będziesz  czuł się wśród swoich, a w razie czego wezmą cię za Chaplina :))))

PZ